Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Get Adobe Flash player

WARTO ZOBACZYĆ

Zapytanie ofertowe

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie zaprasza do składania ofert dotyczących przeprowadzenia programu  korekcyjno-edukacyjnego dla osób stosujących przemoc w rodzinie.

Pełna treść zapytania (PDF)

Wybór trenera rozwoju osobistego

Informacja dotycząca wyboru najkorzystniejszej ofert na prowadzenie  usług szkoleniowych prowadzonych przez trenera rozwoju osobistego dla 10 uczestników  projektu osób z grupy zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym.

Pobierz treść ogłoszenia (PDF)

Nabór wniosków - PFRON "Aktywny samorząd"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie ze środków PFRON w ramach pilotażowego programu "Aktywny samorząd" pomocy w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym - MODUŁ II.

Termin przyjmowania wniosków:

I tura (semestr letni) - 13.03.2017r. - 30.03.2017r.

II tura (semestr zimowy) - 01.09.2017r. - 10.10.2017r.

Szczegółowe informacje na temat zasad realizacji programu dostępne są na stronie internetowej: www.pfron.org.pl w zakładce Pomoc dla studentów - Aktywny samorząd.

RPO LUBUSKIE 2020 - Szkolenia

Szkolenia dotyczące aktualnie ogłoszonych i planowanych naborów wniosków!

Szanowni Państwo,

zapraszamy na szkolenia dotyczące aktualnie ogłoszonych oraz planowanych naborów wniosków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020. Szkolenia odbędą się w Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Słubicach, Żarach, Wschowie, Strzelcach Krajeńskich.

Czytaj więcej...